Bursaki 14, 20-150 Lublin

Usługi

Centrum Eksportu i Logistyki Klementynka S.A. swoim klientom oferuje wysokiej jakości usługi:

  • Usługi składowania produktów mrożonych.

Posiadamy najlepsze warunki do składowania mrożonych owoców i warzyw, nowoczesna komora składowa oddana do użytku w 2016 roku zapewnia gwarancję przechowywania Państwa towarów w odpowiednich warunkach, zagwarantowanych w umowie składu.

  • Przepakowywanie ładunków.

Dzięki doświadczonemu zespołowi pracowników, zarządzanych przez osoby z długoletnim stażem możemy zagwarantować bezpieczne i szybkie przepakowanie Państwa towarów do wybranych opakowań, worków, kartonów a także mniejszych opakowań detalicznych.

  • Etykietowanie i stretchowanie palet, przygotowywanie ładunków do transportu.

Dzięki naszym usługom ułatwiamy naszym partnerom prowadzenie własnej działalności handlowej, nasze systemy oraz wdrożone procedury są gwarantem rzetelnego i szybkiego przygotowania składowanych przez nas towarów do wysyłki.

  • Pakowanie mrożonych produktów w opakowania różnej kubatury.

Oferujemy szeroki wachlarz opakowań do wyboru w zależności od Państwa preferencji, począwszy od opakowań zbiorczych – kartony, worki aż po opakowania detaliczne z własnymi etykietami oraz dedykowanymi opakowaniami.

  • Organizacja i zlecanie transportu produktów mrożonych.

Nasze własne doświadczenia związane z organizacją transportu tych wrażliwych na temperaturę produktów umożliwia nam świadczenie usług organizacji spedycji na najwyższym poziomie. Na stałe współpracujemy z kilkoma firmami transportowymi u których zlecamy transport. Istotnym elementem jest możliwość łączenia dostaw oraz nasze minimum logistyczne.