Bursaki 14, 20-150 Lublin

O Firmie

Zdrowe, pełnowartościowe owoce i warzywa najlepszej jakości, pełne uchwyconych w procesie szybkiego zamrażana cennych witamin i minerałów, dostarczane do naszych klientów dzięki naszym wykwalifikowanym pracownikom – to właśnie Centrum Eksportu i Logistyki Klementynka S.A.

Mamy długoletnie doświadczenie w pracy z mrożonymi owocami oraz warzywami. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak wrażliwy jest proces mrożenia oraz przechowywania w odpowiednich warunkach zamrożonych owoców i warzyw.

Stale myśląc o naszych klientach, wyszukujemy najlepszych dostawców w Polsce i na całym świecie, aby spełniać ich wysokie oczekiwania.  Jednocześnie dzielimy się naszym doświadczeniem i możliwościami, oferując liczne usługi dla branży mrożonek, w tym pakowanie, konfekcjonowanie oraz składowanie.

Za nasz główny cel stawiamy sobie dotrzymanie najwyższych standardów jakości. Nasza oferta stale się powiększa o nowe produkty. Zachęcamy do częstych odwiedzin i wszystkim naszym odbiorcom, życzymy smacznego i Na Zdrowie!